Дніпровський завод
підйомно-транспортного обладнання
sale@dneprpto.com.ua

Реконструкція кранів

rekonstr_kranov.jpg

Реконструкція кранів

Підприємство «Дніпровський Завод Підйомно-Транспортного Обладнання» має можливість запропонувати роботи реконструкції і модернізації кранів.

Реконструкція крана передбачає відновлення крана (заміну деяких частин на нові) або проведення робіт, які суттєво змінюють характеристики крана, наприклад, зміна вантажопідйомності або типу приводу, подовження або укорочення кранів. які обов'язково вносяться в паспорт крана, а також попередньо оформляються шляхом узгодження проекту на реконструкцію в органах управління Держпраці (Держгірпромнагляду).

Під модернізацією крана розуміють ремонт крана для поліпшення його технічних характеристик, удосконалення та переоснащення, наприклад, переклад управління крана з кабіни на радіоуправління зі збереженням або без існуючої системи управління, оновлення кабіни, інших частин крана.

Конструктори підприємства розроблять проект і технічну документацію для проведення робіт, запропонують оптимальний варіант в кожному окремому випадку.

Завершальним етапом реконструкції та модернізації є проведення пуско-налагоджувальних робіт крана і підготовки його для здачі експертної організації для проведення позапланового повного технічного огляду (ВПТО).

Роботи проводяться з дотриманням норм і вимог техніки безпеки.

 

Більш детальну інформацію по питаннях, що цікавлять Ви можете отримати від наших фахівців за телефонами, вказаними на нашому сайті.